top of page

Stampen voor vrede

De Spetters kijken dagelijks Karrewiet en zien ook daar regelmatig meldingen van oorlog: Oekraïne, Gaza, kinderen in Nigeria die ontvoerd worden uit hun school...

Hoe kan het dat we op onze school met een wekelijkse klasraad en tweewekelijkse praatraad ervoor kunnen zorgen dat we zonder pesten samenleven, dat iedereen mag zijn wie hij of zij is, alles bespreekbaar is, maar grote mensen dat niet kunnen?

De oproep van SOS-kinderdorpen en Karrewiet deed hen in de pen kruipen, ze nodigden alle andere klassen uit en maakten affiches: stampen voor onze toekomst, wij willen vrede, wij willen geen oorlog, de oorlogen maken ons bang en bezorgd.

Horen jullie ons? Bazen van alle landen? Wij willen vrede!

 

Dat lieten we vandaag horen, met de hele school, van kleinste kleuter tot beginnende tieners. We sloten de actie af met Soldiers of Love van LikeMe.

 

Wij willen geen oorlog, wij willen vrede, wij willen hand in hand, samenleven.

51 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Yorumlar


bottom of page